Zamów nasze usługi

789 789 122

Pranie materaca jednoosobowego z jednej strony w Poznaniu

Pranie materaca jednoosobowego z jednej strony w Poznaniu

45 

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 45 

Pranie materaca jednoosobowego Poznań.

Usługa prania materaca obejmuje możliwość wykonania prania z jednej lub z obu stron. Należy jednak pamiętać, że niektóre materace posiadają tylko jedną stronę do prania, ponieważ druga strona wykonana jest z tańszej włókniny i nie jest używana do spania. Pranie ekstrakcyjne materaca pozwala na usunięcie brudu, kurzu, roztoczy oraz zarazków, co ma pozytywny wpływ na higienę. Mimo to, nie możemy zagwarantować, że każda plama zostanie usunięta. Niektóre plamy mogą być zbyt trudne do usunięcia i mogą uszkodzić pokrowiec, wnikać w strukturę nitek i być nieusuwalne.

Po wykonaniu usługi prania materaca, należy pamiętać o tym, że będzie on wilgotny przez około 10 godzin. W celu zmniejszenia ilości roztoczy kurzu domowego w materacu, oferujemy możliwość wykonania zabiegu przeciwalergicznego za pomocą preparatu Alergoff. Taki zabieg przyczynia się do zwiększenia higieny i zdrowia użytkowników materaca.

Wykonanie profesjonalnego prania materaca jednoosobowego w Poznaniu fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Firma usługowa Biały Słoń świadczy profesjonalne usługi prania materacy jednoosobowych w Poznaniu. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy posługują się najnowszymi technikami oraz procedurami prania, zapewniając klientom najwyższą jakość usług.

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług, mogą być pewni, że ich materac zostanie w pełni wyczyszczony, a z niego usunięte zostaną wszelkie zabrudzenia i bakterie. Nasza firma wykorzystuje najnowsze technologie w dziedzinie czyszczenia i odplamiania, co przekłada się na czystość i higienę materaca.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, stosując odpowiednie środki ostrożności w czasie wykonywania naszych usług. Przestrzegamy ściśle procedur bezpieczeństwa oraz wykorzystujemy odpowiednie środki ochrony osobistej.

Firma Biały Słoń oferuje również szybką i profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy, a nasi klienci mogą skorzystać z pełnego zakresu usług, w tym profesjonalnego prania materaca jednoosobowego. W naszej ofercie znajduje się również wiele innych usług, a ceny są konkurencyjne.

Podsumowując, firma usługowa Biały Słoń zapewnia profesjonalne pranie materaca jednoosobowego w Poznaniu przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, gwarantujących najwyższą jakość usług. Dbamy o bezpieczeństwo klientów i pracowników, a nasza obsługa jest szybka i profesjonalna. Oferujemy również konkurencyjne ceny i szeroki wybór usług.

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. jest doświadczoną firmą specjalizującą się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat, z powodzeniem obsłużyliśmy ponad 8000 klientów, w tym zarówno osoby indywidualne, jak i korporacje. Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie Poznania,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1147 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Pranie materaca jednoosobowego z jednej strony w Poznaniu
5.0 | 1147 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Poznaniu

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania