Zamów nasze usługi

789 789 122

Pranie fotela uszaka w Poznaniu

Pranie fotela uszaka w Poznaniu

70 

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55 

Pranie tapicerki fotela małego Poznań.

W większości domów można znaleźć ten elegancki mebel, który jest powszechnie używany i narażony na zabrudzenia, wymagając prania raz do roku. Zazwyczaj, większość tapicerek na małych fotelach są łatwe do wyczyszczenia i po praniu prezentują się estetycznie. Niemniej jednak, firma nie gwarantuje usunięcia każdej plamy ze stosowanej tapicerki, chociaż jest w stanie usunąć większość zabrudzeń. Niektóre tłuste plamy mogą nie zejść, a firma nie jest w stanie naprawić uszkodzeń tapicerki. Przykładowo, średni czas schnięcia tapicerki po wypraniu wynosi około 10 godzin, w trakcie których mebel powinien być wyłączony z użytkowania.

Wykonanie profesjonalnego prania tapicerki fotela uszaka w Poznaniu fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje profesjonalne pranie tapicerki fotela uszaka w Poznaniu. Pracownicy firmy posiadają wiedzę i doświadczenie, które gwarantuje najwyższą jakość usług. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i środkom do prania tapicerki, firma ta jest w stanie wykonać usługę w sposób profesjonalny i zgodny z najwyższymi standardami jakości.

Firma Biały Słoń stosuje specjalne środki czyszczące, które są odpowiednio dostosowane do rodzaju tkaniny, z której wykonane jest krzesło uszak. Firma ta zapewnia również zabezpieczenie tkaniny, aby uniknąć przedwczesnego zużycia tapicerki. Wykonanie prania tapicerki fotela uszaka w firmie Biały Słoń gwarantuje doskonały wygląd i trwałość mebla.

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usług firmy Biały Słoń, otrzymają profesjonalne pranie tapicerki fotela uszaka w konkurencyjnych cenach. Firma ta jest zawsze gotowa do pomocy i zapewnia wysoką jakość usług.

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. jest doświadczoną firmą specjalizującą się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat, z powodzeniem obsłużyliśmy ponad 8000 klientów, w tym zarówno osoby indywidualne, jak i korporacje. Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie Poznania,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1147 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Pranie fotela uszaka w Poznaniu
5.0 | 1147 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Poznaniu

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania